Oukitel oznámili  jejich novinkový smartphone model Oukitel K7 s velkou baterií jen před pár dny (a my jsme samozřejmě o všem hned informovali v našem článku), ale do reálné dostupnosti telefonu přece ještě jen pár týdnů zbývá. Na trh by se měl dostat někdy na konci května nebo začátku června, ale už teď se můžete zapojit do předprodejové registrační aktivity. Díky té byste měli mít možnost získat pořádně velký slevový kupón a pro trojici nejšťastnějších pak bude nachystána i speciální cena pouhých 99.99 dolarů.

Výrobci také už definitivně potvrdili finální specifikace telefonu, takže by už nás nic nemělo překvapit. Oukitel K7 tak dostane do vínku velký 6-palcový displej s FHD+ rozlišením, poměrem stran 18:9 a 2.5D zakřivením, záda telefonu z opravdové kůže, zlaté ozdůbky a hranatý obrys zadního plíšku kolem fotoaparátů, octa-core procesor MT6750T, 4 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti, 10.000 mAh kapacity baterie s 9V/2A rychlo-nabíjením, systém Android 8.1 Oreo hezky hned z výroby a konečně i senzory fotoaparátů bez interpolace, konkrétně duální zadní 13 Mpix + 2 Mpix a přední selfie 5 Mpix kamerku.

Oficiální cena Oukitelu K7 by se odhadem měla pohybovat kolem 180 dolarů, ale pokud se stihnete na stránkách výrobce zaregistrovat do 31.května, tak by vám už brzy měl dorazit zmíněný slevový kupón. Jeho přesnou hodnotu sice bohužel výrobce neupřesnil, ale podle všeho by se měli plácnout přes kapsu. Nu a trojice náhodných výherců ho pak dostane jen za 99.99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.