Všichni fandové Xiaomi jsou nažhaveni na chystaný Mi 7 a vzhledem k tomu, že datum jeho představení se rychle blíží, není nouze o různé fámy a spekulace. Na čínské síti se dokonce objevily i reálné fotky Xiaomi Mi 7.

Všichni víme, že ne vše, co koluje čínským internetem je pravda. Ale pokud jsou to skutečně fotky Mi 7, tak lze jen konstatovat, že podobnost s iPhone X je opravdu velká a ne nadarmo se Xiaomi přezdívá čínský Apple.

Xiaomi Mi 7

Nejen čelní panel, ale i ten zadní, nese hodně rysů posledního „jablečného“ modelu. Horní výřez nad displejem je stejný jako u iPhone X a vertikální uložení duálního fotoaparátu vlevo nahoře je také shodné. Drobnost, kterou se Xiaomi Mi 7 liší, je uložení zadního snímače otisků prstů.

Xiaomi Mi 7

Podle některý předchozích zpráv by měl mít telefon snímač otisků integrovaný do displeje a dokonce i na některých renderech to bylo patrno. V tomto ohledu se sešla hromada protichůdných informací, takže asi budeme muset nakonec počkat na oficiální uvedení telefonu.

Xiaomi Mi 7

Nu a co se týče parametrů, tak ty se objevily v celé jejich šíři na Mi Mall, a to i s cenovkou 2799 jüanů (440 dolarů) za základní verzi. K tomu snad ještě dodáme, že na jednom z dnešních snímků je vidět, že Xiaomi Mi 7 běží na MIUI 9 8.4.2, ale jde patrně o beta verzi. Telefon by měl debutovat 23. května/mája.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.