V portfoliu společnosti Vernee nenajdeme jen telefony s klasickým designem. Koncem loňského roku se jejich nabídka rozšířila i o telefon outdoorový, nebo chcete-li, odolný. Tím je právě Vernee Active.

Ovšem běžný design outdoorového přístroje zde nečekejte. Společnost Vernee celkem zdařile skloubila odolnost a vzhled klasického telefonu. Pravda, Vernee Active je sice trochu robustnější, ale jeho tělo je poměrně štíhlé. Při výrobě bylo použito kevlaru, rohy a rám přístroje jsou vyztuženy. Nechybí certifikace IP68 a vojenský standard MIL-STD 810G. Konektory chrání pevné krytky.

Vernee Active

Displej telefonu má úhlopříčku 5,5 palce s rozlišením 1920×1080 pixelů. Uvnitř tepe osmi jádrový procesor Helio P25 spárovaný s 6 GB RAM a 128 GB interní paměti. Baterie má solidní kapacitu 4200 mAh a podporou 9V/2A rychlého nabíjení.

Vernee Active

Zadní fotoaparát je 16 MPix s PDAF a clonou f/2.2 a údajně může bez problémů fotit i pod vodou. Přední kamera má rozlišení 8 MPix. Operačním systémem je Android 7.0 s nadstavbou VOS, která je dobře odladěna.

Tolik tedy ve zkratce o hlavních parametrech Vernee Active. Další podrobnosti a zkušenosti z běžného používání najdete v naší recenzi, případně i na stránkách oficiálního Vernee e-shopu pro Slovenskou a Českou republiku, kde jej můžete aktuálně zakoupit za 286 Euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.