Notebooky značky Xiaomi jsou známé svým parádním kovovým zpracováním nebo štíhlým vzhledem a velmi úspěšně tak konkurují nebo dokonce překonávají MacBooky od Applu. Ostatně laik má na první pohled problém je od sebe rozeznat a osobně už jsem se několikrát setkal s dotazy kde sehnat tento nový MacBook. Bohužel škála doplňků k těmto notebookům není příliš obsáhlá, ale dnes pro vás máme něco stylového, protože Xiaomi Metal Mouse Pad se k němu hodí opravdu maximálně.

Pokud jste šťastným majitelem notebooku, tak už asi víte, že na nějaké přesnější ovládání myší zejména ve hrách je pořádná podložka v podstatě nutností. A Xiaomi Metal Mouse Pad slibuje právě jen samá pozitiva a životní jistoty, povrch z hliníkové slitiny s jemnou texturou, matný vzhled a samozřejmě pořádná porce odolnosti a pohodlí. K mání je pak ve dvou velikostech, takže je jen na vás, zda pro vaše ruce upřednostníte S nebo L.

A dnes pro vám máme také slevový kupón na L verzi Xiaomi Metal Mouse Pad z nabídky e-shopu Cafago. Takže pokud si chcete tento stylový doplněk k vašemu Xiaomi notebooku nebo MacBooku pořídit jen za 13.99€ / $16.79, tak stačí zadat slevový kód AMPA0, který platí až do 31.května.