Historicky první odolný telefon V2 od značky Vernee jsme měli možnost poprvé vidět na veletrhu MWC 2018 v Barceloně a vypadá to, že nezůstane jen u něj. Podle posledních zpráv je totiž ve vývoji další odolný kousek s názvem Vernee V2 Pro a podle prvních obrázků a informací by se mělo jednat o klon odolného Samsungu S9 Active, který jsme měli možnost na prvních snímcích vidět je pár dnů zpátky.

O chystaném odolném Vernee V2 Pro toho zatím není mnoho známo, ale přece jen se k nám některé hardwarové specifikace dostaly. Telefon by měl mít velký 5,99-palcový full-screen displej, duální fotoaparát jak na zádech tak selfie duo, čtečku otisků prstů na zadní straně, senzor srdečního tepu a samozřejmě nezbytnou certifikaci IP68 spolu s ultra odolnou konstrukcí podle vojenských standardů. A na design se můžete podívat na obrázcích kolem.

Podle slov samotných výrobců by mělo být Vernee V2 Pro „na 95 % shodné s S9 Active“, ale určitě tím myslí jen po designové stránce, protože výkonem samozřejmě půjde o jinou galaxii. Ale shodná by určitě neměla být cena, protože V2 Pro se bude určitě prodávat pod 200 dolarů, takže zhruba pětkrát levněji než originál od Samsungu. Tak se nechme překvapit.