OnePlus 6 je to, o čem se v posledních dnech velmi často mluví. Přestože svou premiéru odehraje až 16. května v Londýně, víme o něm už vlastně všechno. Takže Pete Lau nemá problém se s OnePlus 6 vyfotit.

Fotky vznikly při setkání Pete Laua se známým bollywoodským hercem Amitabh Bachchanem, kterého chystaný telefon evidentně zaujal. Snímky pak herec a také indický ambasador OnePlus zavěsil na svůj twitterový účet a vzápětí je smazal. Vypadá to tedy, že účel navnadit potenciální kupce byl splněn.

Samozřejmě ony fotky si spousta fanoušků OnePlus stáhla a díky tomu kolují vesele dál internetem. OnePlus 6 je na nich k vidění ve dvou verzích. První z nich má matná bílý záda a druhý model má lesklý černý zadní kryt.

Potvrdilo se také vertikální uspořádání objektivů hlavní kamery a pod nimi je uložen snímač otisků prstů. Zároveň černý lesklý model OnePlus 6 také dokazuje to, že při výrobě bylo použito sklo a telefon tak bude zřejmě podporovat bezdrátové nabíjení.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.