Nubia Z18 mini byla již představena 11.dubna/apríla, ale jeho základní varianta Nubia Z18 na své předvedení stále čeká.  Zdá se, že je to na dobré cestě a zase tak dlouho to trvat nebude. Nyní víme, že tento chytrý telefon prošel zkoumáním čínského telekomunikačního úřadu TENAA. To znamená zhruba měsíc či ještě kousek a bude ukázán světu.

Výrobce se snaží upoutat pozornost zákazníků vydáním plakátu s reklamním sdělením „full-screen 3.0“. Takže to vypadá, že Nubia Z18 bude vybavena nejen výkonným hardwarem, ale také novým displejem. Nedávné zprávy ukázaly, že přicházející chytrý telefonu Nubia Z18 nese označení NX606J. Stejné číslo modelu bylo nalezeno na Masteru Lu Benchmark, díky němuž byly odhaleny některé z klíčových specifikací.

Specifikace

Podle snímku Master Lu je telefon vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 845, který je dodáván s architekturou Kryo 385 a využívá osmi jádro. Rychlost procesoru CPU dosahuje 2,8 GHz. Je spárován s pamětí 6 GB RAM a 64 GB vnitřní pamětí. Bude k dispozici i vyšší verze s pamětí 8 GB RAM a 128 GB vnitřní pamětí. Dále je vybaven grafickým procesorem GPU Adreno 630.  Nubia Z18 by měla být vybavena 5,99-palcovým displejem s rozlišením 2160 x 1080 pixelů. Smartphone poběží na systému Android 8.0 Oreo. Hlavní kamera bude duální z čehož jedna z nich bude 24 MP a selfie fotoaparát bude 8 MP. Snímač otisků prstů bude umístěn na zadní straně telefonu. Co se týče baterie čekejte takový průměr a sice kapacitu 3350 mAh. Očekává se, že telefon bude dostupný v černé a zlaté barevné variantě. Rozměry zařízení Nubia Z18 budou 148.58 x 72.54 x 8.5mm, což přispěje ke snadnějšímu ovládání jednou rukou.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.