Společnost Lenovo rozhodla, že nyní je ideální čas na spuštění nové aktualizace systému Android pro model Moto X4. Jedná se o model chytrého telefonu, který byl spuštěn v USA v prosinci/decembri v projektu Fi.

Nejedná se o běžnou aktualizaci, ale jde zde o výsledek spolupráce Google a Lenovo. Ty nyní nabízejí nejnovější verzi Androidu pro vlastníky smartphonu Moto X4, který je zařazen do projektu Fi. Vše bude k dispozici s nálepkou Project Fi od společnosti Google. Musíme říct, že tato aktualizace přichází o něco později, než většina z nás očekávala.

Aktualizace Android 8.1

Již dříve bylo uvedeno, že tato aktualizace Android 8.1 nedosahuje v porovnáním se svým předchůdcem nějaké převratné průkopnické funkce. Tato aktualizace se zaměřuje na vyřešení všech problémů, které způsobila předchozí verze. Přichází ale také s nabídkou úspory energie.

Nedokážeme určit o jak velkou aktualizaci se bude jednat. Stejně jako většina aktualizací OTA se jedná o progresivní podobu, takže to bude trvat pár dní než se dostane na všechny modely Moto X4, které jsou zařazeny do projektu Fi. Standardní verze smartphonu Moto X4 si zatím bude ještě na aktualizaci muset chvíli počkat. Pravděpodobně na sebe nenechá dlouho čekat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.