Mobilní hraní je v kurzu asi permanentně ale v posledních dnech a týdnech lze vysledovat ještě nárůst díky několika specializovaným herním telefonům od věhlasných značek. Ale populární je samozřejmě i nostalgické retro hraní, na které je také speciálně zaměřená poslední slevová akce e-shoopu Gearbest. A v nabídce najdeme několik opravdu velmi zajímavých kousků pro každého „pařana“.

Velmi lákavě vypadá třeba konzolová cihlička 1760 in 1 Video Games Arcade Console Machine, která je jak stvořená pro bojové hry typu Street Fighter, díky dvojici páček a dostatečné zásobě tlačítek pro dva hráče najednou. A z vestavěných 1760 her si asi něco vyberete. Jde však zároveň o slušně vybavený TV box s podporou 4K rozlišení, Bluetooth, Wi-Fi, 16 GB vniřní paměti, quad-core procesoru a dostatku portů včetně HDMI, D-Sub VGA, USB a dalších. Celá sranda pak přijde na 209.99 dolarů v časově limitované promo akci.

Pokud hledáte něco levnějšího, tak bude pro vás spíše třeba klon klasické konzole Nintendo NES s 620 vestavěnými hrami a dvojicí základních ovladačů. K televizi vše připojíte jednoduše AV kabelem a jde o velmi skladné a miniaturní zařízení. Navíc vám s cenou 23.99 dolarů neudělá ani moc velký vítr v peněžence.

Pro mobilní hraní na cestách se pak určitě může hodit třeba GameSir G4S Bluetooth gamepad s nástavcem pro připojení k vašemu telefonu nebo tabletu za 39.99 dolarů. Nebo pokud dáváte přednost kompletní mobilní herní konzoli do ruky, pak se vám určitě bude líbit JXD 192K. 7-palcový FullHD IPS displej, procesor RK3288, 4 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti, tří-osý pohybový senzor a konstrukce s plnohodnotným gamepadem bude ideální pro každého, kdo si chce třeba pořídit univerzální emulátor na PSP/GBA/N64 hry samozřejmě i s výhodami normálního Androidu. Cena je sice poměrně vysoká s 299.99 dolary, ale co by člověk pro mobilní hraní na cestách neobětoval.

V tématické herní nabídce na e-shopu Gearbest ale najdete i spoustu dalších herních doplňků a vychytávek včetně VR brýlí a helem, gamepadů,  vybavení pro konzole jako je Nintendo Switch a jiné. Takže si vše určitě projděte, ať vám nějaká akce neuteče.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.