Letní sezóna se kvapem blíží, i když podle posledních dní by se dalo s úspěchem argumentovat, že už v podstatě dávno dorazila. A s jejím nástupem tak začíná opět ideální čas pro všechny aktivní sportovce, aby oprášili svá kola či koloběžky, namasírovali lýtka a vytáhli ty správné kecky s pořádným žralokem. A ke sportovním aktivitám moderního člověka v dnešní době už neodmyslitelně patří i chytré hodinky vybavené všemožnými senzory pro měření zásadních a podstatných hodnot.

Jedny takové pro vás máme i dnes z nabídky e-shopu Cafago a dojde samozřejmě i na slevový kupón, bez něj by to prostě nebylo ono. Chytré hodinky F1 jsou vybaveny kulatým 1.3-palcovým dotykovým LCD displejem s rozlišením 240×240 pixelů, procesorem MTK2503, vestavěným GPS modulem, Bluetooth připojením nebo slotem pro SIM kartu. Podporovány jsou samozřejmě trackery sportovních výkonů, ať už se jedná o cyklistiku, běh nebo chůzi a nezapomnělo se ani na hodnoty srdečního tepu nebo spánkový režim. A díky kompasu se třeba neztratíte ani v divočině. Baterie s kapacitou 480 mAh by měla na jedno nabití vydržet zhruba týden a hodinky vydrží i něco málo hrubšího a náročnějšího zacházení díky certifikaci IP65.

A teď už ke slíbeným světlým zítřkům a životním jistotám, protože si chytré hodinky F1 můžete pořídit na e-shopu Cafago jen za 54.99 dolarů, díky slevovému kupónu APY72. Ten je platnž až do 20.května, takže proč se na sezónu nevybavit chytrým pomocníkem ke sledování vlastních závratných sportovních výkonů.