Letní sezóna se kvapem blíží, i když podle posledních dní by se dalo s úspěchem argumentovat, že už v podstatě dávno dorazila. A s jejím nástupem tak začíná opět ideální čas pro všechny aktivní sportovce, aby oprášili svá kola či koloběžky, namasírovali lýtka a vytáhli ty správné kecky s pořádným žralokem. A ke sportovním aktivitám moderního člověka v dnešní době už neodmyslitelně patří i chytré hodinky vybavené všemožnými senzory pro měření zásadních a podstatných hodnot.

Jedny takové pro vás máme i dnes z nabídky e-shopu Cafago a dojde samozřejmě i na slevový kupón, bez něj by to prostě nebylo ono. Chytré hodinky F1 jsou vybaveny kulatým 1.3-palcovým dotykovým LCD displejem s rozlišením 240×240 pixelů, procesorem MTK2503, vestavěným GPS modulem, Bluetooth připojením nebo slotem pro SIM kartu. Podporovány jsou samozřejmě trackery sportovních výkonů, ať už se jedná o cyklistiku, běh nebo chůzi a nezapomnělo se ani na hodnoty srdečního tepu nebo spánkový režim. A díky kompasu se třeba neztratíte ani v divočině. Baterie s kapacitou 480 mAh by měla na jedno nabití vydržet zhruba týden a hodinky vydrží i něco málo hrubšího a náročnějšího zacházení díky certifikaci IP65.

A teď už ke slíbeným světlým zítřkům a životním jistotám, protože si chytré hodinky F1 můžete pořídit na e-shopu Cafago jen za 54.99 dolarů, díky slevovému kupónu APY72. Ten je platnž až do 20.května, takže proč se na sezónu nevybavit chytrým pomocníkem ke sledování vlastních závratných sportovních výkonů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.