Oukitel je v ráží a po úspěchu posledního modelu řady K zaměřené na telefony s velkými bateriemi, K10 s 11.000 mAh kapacitou, se chystá další kousek do sbírky. Ten bude nazván Oukitel K7 a nabídne samozřejmě také masivní baterii, 10.000 mAh v tomto případě, ale mělo by se jednat o více prémiový a lépe vybavený kousek. Dnes pro vás máme pro lepší představu i první představovací video z dílny výrobce, takže se můžete mrknout níže.

Jak můžete z videa poznat, tak bude Oukitel K7 vylepšen po designové stránce a měl by nabídnout jednodušší a elegantnější vzhled. Oproti přísně rovnému displeji K10000 Pro nebo prismaticky zakřivenému u K10 bude K7 mít 2.5D zakřivený panel na obou stranách. Dojde opět i na luxusní telecí kůži na zádech telefonu pro lepší pocit a obdivné pohledy kolemjdoucích.

Telefon bude mít 6-palcový displej s FullHD+ rozlišením, tedy 2160×1080 pixelů, což samozřejmě znamená moderní poměr stran 18:9. Rámeček bude z hořčíkové slitiny a díky mnoha komplikovaným výrobním procesům bude také mít velmi zajímavou texturu. Jak již bylo zmíněno, tak bude disponovat 10.000 mAh kapacitou baterie s inteligentním řízením spotřeby, takže by měla vydržet více než týden provozu bez ztráty kytičky. O procesoru zatím nepadlo ani slovo, ale už víme o 4 GB RAM a 64 GB vnitřní paměti.

Oukitel K7 bude mířit jednoznačně do střední třídy a navzdory luxusnímu designu by se mělo jednat o poměrně dostupný a velmi rozumně naceněný telefon. Na trh by podle slov zástupců značky měl dorazit na konci května nebo začátku června a budeme samozřejmě doufat i v nějaké speciální slevové akce při vydání. Více informací bude určitě již brzy publikováno na oficiálních stránkách Oukitelu. Tak co nejnovějšího zástupce legendární řady K říkáte vy ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.