Už jen dva týdny zbývají do oficiálního uvedení dychtivě očekávaného OnePlus 6. Již dnes se dá říci, že o něm víme vše, co se vědět dá. Ale pořád je tu dost času a prostoru pro nějaké ty úniky informací, spekulace a případně i reálné fotky.

A právě posledně jmenované, tedy fotky, si ukážeme dnes. Jedná se o reálné snímky OnePlus 6 a přestože nejsou zrovna moc kvalitní, poměrně dobře z nich lze usoudit, jak bude telefon vypadat.

reálné fotky

Co do designu, je to přesně to, co se očekává. Full-screen design, horní výřez nad displejem a zaoblené rohy. Horní výřez je menší než u iPhone X, brada telefonu je velmi úzká a na spodní hraně najdeme 3,5 mm konektor pro sluchátka.

reálné fotky

Nechybí ani typický posuvník pro přepínání režimů, který je uložen nad kolébkou hlasitosti. Podle dalších informací, které jsou k dnešnímu dni dostupné, by měl být OnePlus 6 osazen procesorem Snapdragon 845 s až 8 GB RAM a až 256 GB interního úložiště.

Displej by měl mít úhlopříčku 6,28 palce s rozlišením 2280×1080 pixelů. Na snímcích, bohužel, není vidět zadní panel, takže nemůžeme jednoznačně potvrdit jak bude uložena zadní duální kamera, která by měla být složena ze 20 MPix a 16 MPix snímačů. Ovšem do 16. května/mája zbývá ještě dost času na to, abychom se mohli dozvědět další detaily.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.