Společnost Vernee se za celou dobu své existence soustředila na produkci klasických telefonů. To se změnilo na konci loňského roku, kdy se na trhu objevil jejich odolný Vernee Active.

U telefonu se podařilo skloubit poměrně klasický vzhled a přednosti odolného přístroje. Svým designem určitě neurazí výkonné manažery a odolností potěší ty, kteří při výpravách do přírody potřebují mít telefon po ruce.

Vernee Active

Při výrobě Vernee Active bylo použito kevlaru, rohy a rám přístroje jsou vyztuženy. Nechybí certifikace IP68 a vojenský standard MIL-STD 810G. Konektory chrání pevné krytky.

Vernee Active

Displej má úhlopříčku 5,5 palce s rozlišením 1920×1080 pixelů. Telefon pohání osmi jádrový procesor Helio P25 s 6 GB RAM a 128 GB interního úložiště. Baterie má kapacitu 4200 mAh a podporu 9V/2A rychlého nabíjení. Operačním systémem je Android 7.0 s nadstavbou VOS, která je dobře odladěna. Ve foto výbavě najdeme zadní fotoaparát s rozlišením 16 MPix, PDAF a světelností f/2.2. Přední kamera je 8 MPix.

Tolik tedy ve zkratce o hlavních parametrech Vernee Active. Další podrobnosti a zkušenosti z běžného používání najdete v naší recenzi, případně i na stránkách oficiálního Vernee e-shopu pro Slovenskou a Českou republiku, kde jej můžete aktuálně zakoupit za 287 Euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.