Ohodnoťte článek

Společnost Vernee se za celou dobu své existence soustředila na produkci klasických telefonů. To se změnilo na konci loňského roku, kdy se na trhu objevil jejich odolný Vernee Active.

U telefonu se podařilo skloubit poměrně klasický vzhled a přednosti odolného přístroje. Svým designem určitě neurazí výkonné manažery a odolností potěší ty, kteří při výpravách do přírody potřebují mít telefon po ruce.

Vernee Active

Při výrobě Vernee Active bylo použito kevlaru, rohy a rám přístroje jsou vyztuženy. Nechybí certifikace IP68 a vojenský standard MIL-STD 810G. Konektory chrání pevné krytky.

Vernee Active

Displej má úhlopříčku 5,5 palce s rozlišením 1920×1080 pixelů. Telefon pohání osmi jádrový procesor Helio P25 s 6 GB RAM a 128 GB interního úložiště. Baterie má kapacitu 4200 mAh a podporu 9V/2A rychlého nabíjení. Operačním systémem je Android 7.0 s nadstavbou VOS, která je dobře odladěna. Ve foto výbavě najdeme zadní fotoaparát s rozlišením 16 MPix, PDAF a světelností f/2.2. Přední kamera je 8 MPix.

Tolik tedy ve zkratce o hlavních parametrech Vernee Active. Další podrobnosti a zkušenosti z běžného používání najdete v naší recenzi, případně i na stránkách oficiálního Vernee e-shopu pro Slovenskou a Českou republiku, kde jej můžete aktuálně zakoupit za 287 Euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.