Čekání na fitness náramek Xiaomi Mi Band 3 se zřejmě chýlí ke konci. Tedy alespoň to tak vypadá podle toho, že se na twitterovém účtu Xiaomi objevila první oficiální upoutávka se slovy: „Hádejte, co to je.“.

Obrázek sice ukazuje jen siluetu náramku, ale nedávalo by moc smysl, kdyby v této chvíli měli fanoušci uhádnout, že jde o Mi Band 2. Ono i podle posledních zpráv, které doputovaly z Říše středu, se v rámci designu nebude Mi Band 3 od Mi Band 2 nijak zásadně lišit.

První oficiální upoutávka

Chybět by mělo fyzické tlačítko, které ustoupilo ve prospěch dotykového OLED displeje. Náramek už prošel Bluetooth certifikací a díky tomu víme, že bude podporovat Bluetooth 4.2.

Proslýchá se, že kromě klasických funkcí, které najdeme i u Mi Band 2, přibudou nějaké ty funkce navíc. Počítá se například s GPS a aplikací Xiaomi Sports. A kdy bychom se mohli Xiaomi Mi Band 3 dočkat? Podle známého čínského analytika Pan Jiutanga by to mělo být už v červnu/júni.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.