Hledáte telefon, který by měl trendy Full-screen design, slušný výkon, zajímavé funkce a nebyl příliš drahý? Možná by vás v tomto případě mohl zaujmout Vernee X1 s 6 GB RAM a 64 GB interní paměti, který lze aktuálně pořídit za 199,99 dolarů.

Druhým důvodem by mohl být již zmiňovaný módní design, kdy 6,3 palcový FullHD+ displej telefonu má poměr stran 18:9. Poměr obrazovky k tělu je až 83,8% a použité 2.5D sklo dává přístroji elegantní punc.

Vernee X1

U Vernee X1 se oproti předchozímu Vernee X také zlepšil výkon a spotřeba energie. Při každodenním používání je Vernee X1 rychlejší a jeho chod je plynulejší. Osmi jádrový procesor Helio P23 s taktem až 2,5 GHz podporuje GPU Mali-G71 MP2 a LPDDR4X RAM, navíc dobře odladěná nadstavba VOS zvyšuje výkon o 10% a spotřebu energie snižuje o 15%.

Vernee X1

Také nadšenci mobilní fotografie by si mohli přijít na své, protože Vernee X1 má zadní i přední duální kamery, které jsou upgradované. Na zádech je uloženo kombo 16 MPix a 5 MPix se clonou f/2.0 a PDAF s rychlostí ostření pouhé 0,2 sekundy. Přední duální kamera je složena ze 13 MPix a 5 MPix snímačů, nechybí vylepšený režim krásy tváře.

Vernee X1

Dostatek energie zajišťuje velká 6200 mAh baterie, Ta je nejen dobře optimalizovaná, ale je i bezpečná. Díky nadstavbě VOS vydrží 4 dny užívání a až 76 dní v pohotovostním režimu. Podporuje technologii rychlého 9V/2A nabíjení a telefon se tak plně nabije za zhruba 150 minut. Funkce OTG umožňuje v případě potřeby nabíjení i dalších zařízení.

Vernee X1

Telefon Vernee X1 podporuje také technologii Face ID, kdy je zlepšena rychlost odemykání přístroje. Rychlost je dobrá i za špatných světelných podmínek. Kromě toho je tu i snímač otisků pro případ, že by Face ID selhalo.

Vernee X1

Díky procesoru Helio P23 telefon podporuje i VoLTE a ViLTE, kdy je přenos rychlý a stabilní. Tolik tedy o tom, co by mohlo pomoci při rozhodování o zakoupení Vernee X1. A pro ty, kteří hledí především na cenu, přidáme info, že telefon je k mání za 199,99 dolarů, a to například zde a nebo zde.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.