Ohodnoťte článek

Společnost HMD Global se nechala slyšet, že 27. dubna/apríla představí novinkový telefon Nokia X, který by se ovšem mohl jmenovat také Nokia X6. Telefon oficiálně sice včera uveden nebyl, ale na čínském Weibo jsou k vidění reálné fotky přístroje.

Podle jistých náznaků se společnost účastnila předváděcí akce v Pekingu a tam byl, zatím neoficiálně, telefon k vidění. Je zřejmé, že některý z fanoušků Nokia telefon nafotil a fotky zavěsil na Weibo.

Z fotek je patrno, že telefon bude mít horní výřez nad displejem a zadní kamera bude duální. O další parametrech se i nadále spekuluje, protože na předváděčce nebyly specifikace uvedeny.

O tom, jakou výbavu by měla nadcházející Nokia X mít, jsme se zmínili v tomto článku, takže je snad není třeba znovu opakovat a spíš si v klidu prohlédněte fotky. Na potvrzení parametrů počkejme do 16. května/mája, kdy by měl být telefon oficiálně představen.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.