Bluboo S3 je jedním z posledních pokusů čínských značek o telefon pokořující stálý problém naší mobilní generace – nebezpečně nízká procenta baterie telefonu, když ho zrovna potřebujete. Tento model je k tomu adekvátně vybaven pořádnou 8500 mAh kapacitou baterie a dnes pro vás máme jedno video, které se zaměřuje právě na test výdrže.

Testy začnou hodinovým streamováním hudby, pak se pokračuje na hodinové přehrávání FullHD filmu, půl hodiny nahrávání video zadním fotoaparátem, půl hodiny produktivního chatování na sociálních sítích a nakonec zasloužený relax při hodinovém hraní PUBG. To nám dohromady dává čtyři hodiny s průřezem poměrně náročnými činnostmi a baterie se k tomu postavila čelem. Cele testování ukouslo jen 16 % celkové kapacity, což rozhodně nezní špatně.

Teoreticky by se tak od Bluboo S3 dalo očekávat alespoň 20 hodin přímého používání, což obnáší rozhodně několik dní bez nutnosti vyhledat nejbližší elektrickou zásuvku. Ale i k tomu je telefon velmi slušně vybaven, protože 12V/2A rychlo-nabíjení je schopné šťávu dobít velmi rychle.

Kromě velké baterie samozřejmě může Bluboo S3 nabídnout i solidní sestavu dalších parametrů zahrnující například 6-palcový displej s poměrem stran 18:9 a FullHD+ rozlišením, octa-core procesor MT6750T, 4 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti, duální zadní fotoaparát se 21 Mpix + 5 Mpix senzory, selfie 13 Mpix kamerku, NFC čip, čtečku otisků prstů, podporu našich LTE frekvencí nebo duální hybridní SIM slot. Výrobce přislíbil i brzký update na Android 8.1 Oreo, takže snad i softwarová stránka věci bude bez problémů.

Bluboo S3 si momentálně můžete pořídit třeba v předprodeji na e-shopu Tomtop, kde je k nalezení za 149.99 dolarů, což je o celých 50 dolarů méně, než oficiálně nastavená klasická prodejní cena. Takže pokud vás telefon zaujal, tak není od věci ušetřit pár šestáků s touto nabídkou.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.