Určitě taky znáte ty situace, kdy se vám baterie telefonu vybije v tu nejméně vhodnou dobu. Je určitě fajn, že se výrobci v poslední době snaží osazovat své přístroje akumulátory s vyšší kapacitou, a to rozhodně platí i u Vernee Thor Plus, kde je hlavním tahákem baterie, která vydrží.

Velká 6200 mAh baterie se vlezla do poměrně štíhlého 8,7 mm celokovového těla, takže design nijak neutrpěl a výdrž telefonu je zajištěna. Výrobce tvrdí, že přístroj by měl bez úhony přežít v běžném provozu až jeden týden.

Vernee Thor Plus

K dalším parametrům Vernee Thor Plus patří AMOLED displej s úhlopříčkou 5,5 palce a rozlišením 1280×720 pixelů. Jako procesor byl použit osmi jádrový MT6753 spárovaný s 3 GB RAM a 32 GB vnitřní paměti.

V rámci foto výbavy je připraven zadní snímač ON Semiconductor AR1335 s rozlišením 13 MPix a přední 8 MPix kamera. Operačním systémem je Android 7.0 Nougat.

Telefon sice není nějaká žhavá novinka, ale i tak má stále slušné parametry, které doplňuje i solidní cena. Vernee Thor Plus můžete aktuálně pořídit v oficiálním Vernee e-shopu pro Slovenskou a Českou republiku za 137 Euro, přičemž běžná prodejní cena je 169 Euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.