Oukitel WP5000 je teprve druhým odolným telefon v historii značky a na trh se dostal teprve na začátku týdne po velmi úspěšných předprodejových akcích. A jako každý odolný telefon i nový Oukitel si zakládá na své bytelné konstrukci a jako důkaz strukturálního uspořádání dnes pro vás má i video rozborku tohoto kousku. Takže můžeme opět ukojit své dekonstrukční pudy.

Jak můžeme ve videu vidět, tak je zadní panel Oukitelu WP5000 přišroubován opravdu napevno bez jakýchkoli mezer, aby se zabránilo možnému proniknutí vody nebo prachu. Šroubky dokonce dostaly speciální těsnění, takže se opravdu nehraje na náhodu. Uvnitř pak najdeme vodotěsný reproduktor a mikrofon s certifikací IP68, hermeticky uzavřený SIM šuplík a USB port. Proti nárazům pak chrání speciální konstrukce telefonu vytvořená kombinací polystyrénového ebonitu a speciálního polyetylénového lepidla.

Vnitřní uspořádání telefonu je také řešeno velmi efektivně a nekomplikovaně a inženýři Oukitelu dodávají, že na ideální konstrukci a pečlivém testování strávili opravdu hodně času. K dosažení finálních výsledků byl dokonce model poslán do speciálních certifikačních laboratoří, aby bylo IP68 podloženo i papírově se všemi fanfárami.

Oukitel WP5000 je v podstatě vlajkovým modelem značky zabaleným do odolného těla telefonu, který opravdu nezklame všechny náročné uživatele hledající pořádný „tank“. K dostání je telefon momentálně třeba na oficiálním Aliexpress obchodě Oukitelu za cenu 269.99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.