Všichni fotbaloví fandové už pomalu stříhají metr do začátku letošního mistrovství světa v Rusku, protože do vypuknutí největší a nejsledovanější světové sportovní události už toho moc nezbývá. A protože i v Číně najdete spoustu zapálených fotbalových fandů, tak se kolegové z e-shopu Gearbest určitě pokusí ještě pomoci s vybavením ke sledování tohoto svátku.

Hodit by se určitě mohl i nějaký ten TV box, jako je třeba Xiaomi Mi TV box v mezinárodní verzi. Ten je vybaven quad-core procesorem s jádry Cortex-A53, 2 GB DDR3 RAM, 8 GB vnitřní paměti a samozřejmě podporuje 4K rozlišení s kodeky H.265 nebo VP9 Profile-2. Dále pak má například dual-band Wi-Fi, podporu Dolby DTS nebo Bluetooth dálkové ovládání s hlasovými příkazy. Seženete ho jen za 59.00 dolarů.

Další alternativou je pak třeba A95X TV box s procesorem Amlogic S905W, 2 GB RAM, 16 GB vnitřní paměti, systémem Android 7.1 Nougat a podporou H.265 videí stejně jako například Youtube 4K nebo Netflix HD. A ten si koupíte ještě levněji, protože je v nabídce jen za 36.99 dolarů.

A pokud se snad momentálně topíte v penězích, tak pro pravého fanouška bude tou správnou volbou high-endový Xiaomi Mi Ultra Laser Projector. Tento revoluční projektor zvládne až 5000 lumenů jasu, nativní kontrast 3000:1 a zvládne vykouzlit 150-palcovou úhlopříčku z extra krátké vzdálenosti. Malou pihou na kráse je pak už jen cena, protože je k mání za hezkých 1959.00 dolarů.

V nabídce jsou samozřejmě i levnější projektory, jako je třeba přenosný JmGo P2 model s velmi neotřelým designem, vestavěným quad-core procesorem, Hi-Fi reproduktory, nativním HD rozlišením, Wi-Fi, Bluetooth a masivní 15600 mAh baterií. Momentálně ve slevě za 599.99 dolarů.

Koupí jakéhokoli z výše uvedených produktů se navíc zapojíte do soutěže o speciální výhry, bližší informace pak najdete hezky detailně na stránkách celé promo akce. A pokud byste si snad z dnešních produktů nevybrali, tak na Gearbestu najdete přehršel dalších, jen se podívat…

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.