Zdá se, že Xiaomi svou orientaci na herní zařízení bere vážně a po herním laptopu Xiaomi Gaming a telefonu Xiaomi Black Shark včera představila i herní sluchátka Mi Gaming Headset. Ta jdou do prodeje právě dnes a stojí 349 jüanů, což je v přepočtu 55 dolarů.

Sluchátka podporují technologii virtuálního prostorového zvuku a při hraní her nabízí velmi autentický zážitek například odhalování nepřátelských pozic.

Mi Gaming Headset

Mi Gaming Headset mají 40 mm grafénovou kompozitní membránu, která díky své vysoké přenosové rychlosti vytváří bohatý a plný zvuk. Konstrukce zvukové komory v kombinaci s vrstvou PET laminátu poskytne velmi čistý a kvalitní zvuk, ať už při hraní her nebo poslechu hudby.

Mi Gaming Headset

Sluchátka jsou také vybavena duálním mikrofonem ENC pro redukci okolního šumu. A vzhledem k tomu, že jde primárně o herní sluchátka, jsou zde i LED pásky pro barevné efekty, které jsou uživatelsky nastavitelné. Jsou dodávána se dvěma typy konektorů, a to USB-C a 3,5 mm jack, lze je tedy připojit jak k počítači, tak i k telefonu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.