O tom, že Motorola chystá další telefony Moto Z3 a Moto Z3 Play se mluví už nějaký ten pátek. Dočkat bychom se mohli zhruba v červnu/júni letošního roku. Není proto divu, že se občas na síti objeví nějaké informace k těmto telefonů.

Konkrétně dnes se podíváme na to, jak vypadá Moto Z3 Play na oficiálním renderu. Pravda je ta, že obrázky Z3 Play už byly k vidění, ale pánové z Android Headlines, kteří tento render na svých stránkách zveřejnili tvrdí, že obrázek mají od důvěryhodného zdroje a právě takto bude Moto Z3 Play vypadat.

Moto Z3 Play

Pokud bychom porovnali Z3 Play s jeho předchůdcem Z2 Play, jsou si velmi podobné, ale přece jen u Z3 Play zaznamenáme několik kosmetických úprav. Asi nejzřetelnější změnou je odstranění předního tlačítka Home, které obsahovalo snímač otisků. To vede k zvětšení užitné plochy displeje. Snímač bude zřejmě uložen na hraně přístroje.

Render také ukazuje zadní duální kameru, což je také zásadní změna oproti Z2 Play. Předpokládá se, že fotoaparát bude mít 12 MPix a 8 MPix snímače. Další změna nastává na pozici 3,5 mm audio jacku, který bude u Z3 Play chybět. Ovšem podle pinů v dolní čásati zad lze usuzovat, že telefon bude kompatibilní s Moto módy.

Hlavní specifikace sice známy nejsou, ale mluví se o tom, že Moto Z3 Play bude osazen procesorem Snapdragon 636 se 4 GB RAM a 64 GB interního úložiště. Ovšem jak vše nakonec dopadne si budeme muset ještě nějakou chvíli počkat, protože teprve nedávno byly představeny řady Moto G6 a Moto E5.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.