Včera jsme psali o tom, že očekávaný OnePlus 6 bude oficiálně představen 17. května/mája v čínském Pekingu. Ano, to je sice i nadále pravda, ale nově přidáme datum globální prezentace, která se uskuteční o den dřív, tedy 16. května/mája v Londýně.

Zahájení londýnské akce je plánováno na 17 hodin BST (britský letní čas) a podobně jako v případě čínské prezentace si fanoušci a odborná veřejnost mohou už od včerejška koupit vstupenky. Jeden lupen stojí 16 Liber, případně 18 Euro. Ovšem za tuto cenu je pořídíte pouze do zítřka, pak se cena zvedne na 30 Liber.

Kromě informace o globální prezentaci OnePlus 6 se stránkách indické pobočky OnePlus objevil teaser, který upozorňuje na to, že telefon bude schopen točit videa v režimu Super Slo Mo. Sice není uvedeno ani rozlišení ani frekvence snímků, ale spekuluje se o tom, že by to mohlo být až 960 snímků za sekundu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.