Elephone A4 je posledním novinkovým přístrojem společnosti Elephone, která je sice pověstná tím, že rychlost s jakou vydávají nové telefony je opravdu závratná, ale nelze jim upřít, že jsou to telefony designově povedené.

Ano, také Elephona A4 je fešák a jeho výbava není zas až tak špatná. V předprodejích se jeho cenovka pohybovala zhruba kolem 130 dolarů a od dnešního rána jej můžete na Coolicool pořídit v bleskovém prodeji za 99,99 dolarů, a to už stojí za úvahu.

Elephone A4

Co tedy může Elephone A4 nabídnout? Displej má úhlopříčku 5,85 palce s rozlišením 1440×720 pixelů a poměrem stran 18:9. Na jeho konstrukci bylo použito kovu a skla.

Na postu procesoru najdeme čtyř jádrový MT6739 se 3 GB RAM a 16 GB interní paměti, kterou lze dále rozšířit. Baterie má kapacitu 3000 mAh s podporu rychlého nabíjení.

Zadní mono fotoaparát má rozlišení 8 MPix a přední kamerka je 5 MPix. Nechybí snímač otisků prstů a Face Unlock. Operačním systémem je Android 8.1 Oreo.

Jak již bylo řečeno, Elephone A4 je aktuálně v bleskovém prodeji za 99,99 dolarů. Tato akce je však časově omezena, takže platí ono známé, kdo dřív přijde, ten dřív bere.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.