Už před pár dny jsme se poprvé měli možnost podívat na chystané chytré hodinky No.1 F7, které jsou určitě cíleny na aktivní uživatele co využijí naplno například vestavěný GPS modul. Dnešním dnem tyto hodinky vstupují do fáze předprodejů se speciální nižší cenou a je tak ideální čas si je mírně připomenout pro případ, že byste si je chtěli třeba pořídit.

No.1 F7 jsou už na první pohled komplexními chytrými hodinkami s bohatou výbavou fitness a outdoor funkcí pro vaše potřeby, včetně zmíněného GPS modulu, sledování sportovních dat a výkonů, senzoru sledujícího srdeční tep, OLED barevného displeje nebo velké 400 mAh baterie, která slibuje až 20 dní výdrže. A nebyly by to ty správné outdoor hodinky ani bez pořádné odolnosti, takže mohou nabídnout certifikaci IP67 a nebojí se tak ani špetky vody. Jako bonus pak pro vás máme první krátký video pohled na No.1 F7 v akci.

Ve zmíněné speciální předprodejové akci si tyto hodinky můžete pořídit na e-shopu Banggood jen za 44.99 dolarů až do 23. května. A více informací se o nich dočtete například ZDE.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.