Ohodnoťte článek

Společnost Vernee vstoupila na trh na jaře roku 2016 a jedním z prvních počinů, kterým společnost vstoupila do světa mobilních telefonů, byl Vernee Thor. Ve své době byl Thor oblíbený pro velmi dobrý poměr cena/výkon a platí to i dnes, přestože nejde o žhavou novinku.

Jaké jsou tedy jeho parametry? Telefon je vybaven 5 palcovým displejem s HD rozlišením, ochranou Gorilla Glass třetí generace a nechybí ani 2.5D zakřivení.

Vernee Thor

Na postu procesoru najdeme osmi jádrový MT6753 s 3 GB RAM a 16 GB interní paměti. Hlavní fotoaparát má rozlišení 13 MPix, přední pak 5 MPix. Baterie má kapacitu 2800 mAh s podporou rychlého nabíjení.

Vernee Thor

K dalšímu vybavení přístroje patří snímač otisků prstů, podpora 4G/800 MHz, 1800 MHz, 2100 MHz, 2600 MHz a operační systém Android 7.0 Nougat.

Výše uvedeným specifikacím telefonu Vernee Thor odpovídá i cena, která se na stránkách oficiálního Vernee e-shopu pro Slovenskou a Českou republiku aktuálně pohybuje ve výši 109 Euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.