Ohodnoťte článek

O chystaném telefonu OnePlus 6 už víme snad všechno, co se vědět dá. Jedinou záhadou zůstávalo datum jeho oficiální prezentace. To však máme v tuto chvíli potvrzeno a tím slavným dnem bude 17. květen/máj.

Světlo světa spatří přístroj, kde jinde, než v jeho domovské Číně, konkrétně v Pekingu v 10 hodin tamního času. Alespoň tato data uvádí oficiální teaser. Na upoutávce je také úplně dole poznámka, že si fanoušci a odborná veřejnost mohou od 27. dubna/apríla bookovat vstupenky.

Potvrzeno

Asi by bylo nošením dříví do lesa znovu popisovat veškeré parametry telefonu. Poslední oficiální zpráva, kterou vyslal k fanouškům Pete Lau, tvrdí, že OnePlus 6 bude mít skleněná záda, což by potažmo mohlo naznačit i podporu bezdrátového nabíjení. A speciální upoutávka upozorňuje na to, že telefon bude mít certifikaci IP67 nebo IP68.

Víme i o kontroverzním horním výřezu, jehož existenci srdnatě obhajoval Carl Pei. Ovšem kdo výřez chtít nebude, může si jej softwarově skrýt. Tato možnost bude dispozici po první aktualizaci telefonu.

Je toho zkrátka a dobře hodně, co by se už teď dalo o OnePlus 6 napsat, ale kdo ví, třeba na nás nakonec ještě v rámci oficiálního představení nějaké to překvapení čeká.

UPDATE : Tak se dokonce globálního uvedení dočkáme ještě o den dřív, protože je naplánováno na 16. května v Londýně. Čas začít chystat pořádné kladivo na prasátko.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.