Značka Elephone je známá svojí produkcí skvěle vypadajících telefonů, které však bohužel někdy mají pod lesklým povrchem nedostatky. Každopádně jsou jejich telefony i u nás poměrně oblíbené a vy teď máte možnost vyhrát jejich poslední počin Elephone A4 zadarmo v oficiální Facebookové soutěži. Stačí do 27.dubna označit někoho z vašich blízkých nebo kamarádů v komentářích na stránkách Elephone a třeba se na vás usměje štěstí.

Elephone A4 je opravdu na první pohled fešák a může nabídnout velký 5-85-palcový FullView 19:9 displej s HD+ rozlišením a konstrukcí ze skla a oceli. Uvnitř najdeme procesor MT6739 spolu se 3 GB RAM a 16 GB vnitřní paměti, 3000 mAh kapacitu baterie s podporou 5V/2A rychlo-nabíjení, 13 Mpix zadní fotoaparát, 5 Mpix selfie kamerku, čtečku otisků prstů na boku telefonu, Face ID, hybridní dual SIM slot a systém Android 8.1 Oreo.

Nedávno jsme také měli tu čest vidět poprvé po velmi dlouhé době jeden špičkový Elephone model s procesorem od Qualcommu a Elephone U Pro netroškařil, šlo hned o výkonný Snapdragon 660. Spolu s parádním designem, ohebným AMOLED displejem, 6 GB RAM + 128 GB vnitřní paměti nebo bezdrátovým nabíjením jde o výborně vybavený kousek. Který je mimochodem na cestě k nám, takže se už brzy dočkáte i podrobné recenze. Každopádně jde koupit už i přímo v Evropě, protože ho má v nabídce třeba německý Amazon.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.