Nakupování ve slevových akcích je bezpochyby jeden z českých národních sportů a troufnu si říct, že v něm jsme opravdu světoví a kvalifikujeme se určitě i na olympiádu. A protože i my rádi podporujeme český sport, tak pro vás pravidelně chystáme slevové kupóny z čínských e-shopů, protože přece musíme zůstat styloví. Dnes dorazil jen jeden z e-shopu Cafago a ještě poměrně netradiční, ale darovanému koni na zuby nekoukej.

Většinou jste zvyklí na slevové kupóny pro telefony, tablety a vůbec všelijaké technické vymoženosti, ale dnešní kousek toho moc s technikou nemá co dělat. Tedy, abychom mu nekřivdili, technika se v něm bude určitě dobře nosit a navíc má i USB port. A všechno je přece lepší když to má USB port…Nebo Bluetooth… Každopádně se jedná o šikovný baťůžek přes rameno se speciální vrstvou proti zlodějům, která chrání hlavní dutinu.

Vyrobený je z kvalitního polyesterového materiálu, takže je i snadno omyvatelný. K mání je pak ve dvou barevných variantách – šedočerné a černé a díky slevovému kupónu APA16 je i skoro za hubičku, tedy konkrétně 9.99 dolarů. Nabídka platí až do 25. května, takže pokud chcete něco na nošení vaší sbírky elektroniky odolné proti chmatákům, tak máte možnost.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.