Oficiální představení Xiaomi Mi 6X se nezadržitelně blíží. Dávky oficiálních i spekulativních informací sice snížily svou kadenci, ale i přesto se v malé míře stále objevují.

Dnes se zaměříme na určitě dobrou zprávu, která se objevila na stránce Slashleaks. Jedná se o snímek prodejního balení Xiaomi Mi 6X, kde jsou uvedeny i některé z parametrů telefonu.

Podle předchozích informací by měl být Mi 6X osazen osmi jádrovým procesorem Snapdragon 626, což je mírně upgradovaná verze předchozího Snapdragon 625. Podle toho, co je psáno jazykem rozsypaného čaje na krabici vidíme, že použit bude procesor Snapdragon 660.

Xiaomi Mi 6X

Ovšem tuto dobrou zprávu následuje info, které asi mnohé nepotěší. Xiaomi totiž upustila od použití 3,5 mm audio portu. Takže pro poslech hudby bude nutno použít USB-C port a redukci. Toto řešení sice není nijak tragické, ale pro mnohé uživatele je nevyhovující.

Co se týče dalších specifikací a bližších informací, pěkně ucelený souhrn najdete v článku kolegy Martina. A pokud jste fanoušci Xiaomi, v kalendáři si červeně zatrhněte datum 25. duben/apríl, kdy bude Xiaomi Mi 6X představen.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.