Společnost Meizu oslavila své 15. výročí opravdu zdařile. Kromě tří telefonů řady Meizu 15 představila světu také dvoje sluchátka. Konkrétně POP Wireless Earbuds a Halo Laser Earphones.

Meizu POP Wireless Earbuds

Meizu POP jsou bezdrátová sluchátka, podobně jako například Apple Airpods nebo Gear IconX od Samsungu. Ovšem narozdíl od nich nejsou tak drahá.

Sluchátka jsou vodě odolná a velmi lehká, váží 5,8 gramů. Jejich připojení probíhá přes Bluetooth 4.2. Mají dotykové ovládací prvky, kterými můžete ovládat přijímání/odmítání hovorů, přehrávání hudby nebo vyvolat Meizu hlasového asistenta na podporovaných zařízeních.

POP Wireless Earbuds

Sluchátka jsou uložena v pouzdru, které zároveň funguje jako nabíječka s podporou USB-C nebo bezdrátové nabíjecí podložky. Samotná sluchátka mají vestavěnou bateii s kapacitou 85 mAh a ta by měla vydržet až 3 hodiny na jedno nabití. Jejich cena je nastavena na 499 jüanů (79 dolarů), prodávat se začnou 29. dubna/apríla. Bezdrátová nabíjecí podložka se prodává samostatně za 99 jüanů (16 dolarů).

Meizu Halo Laser Earphones

Tato sluchátka jsou opatřena kabelem s technologií Corning Fibrance a difuzními světelnými vlákny s laserovými diodami společnosti OSRAM. Diody mají tři světelné módy pro režim hudby, statický režim a mohou také blikat v dvou sekundových intervalech.

POP Wireless Earbuds

Intenzitu laseru nebo jeho úplné vypnutí lze nastavit pomocí aplikace. Na jedno nabití při nastavení 50% jasu vydrží sluchátka až 5 hodin, při vypnutí laseru až 15 hodin. Halo sluchátka mají baterii s kapacitou 360 mAh, která se nabije za 1,5 hodiny. Jejich cena je 999 jüanů (159 dolarů), k dispozici budou v modré nebo červené barvě a prodávat se začnou 29. dubna/apríla.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.