Vernee Mars Pro se objevil na trhu zhruba v polovině loňského roku. Už tenkrát se o něm tvrdilo, že je to po konstrukční stránce velmi povedený telefon.

Výrobci v té době začali pracovat s procesory podporujícími vyšší kapacitu RAM paměti a tak se i Mars Pro dočkal procesoru Helio P25 a 6 GB RAM. Interní úložiště je nastaveno na 64 GB, ale lze jej dále rozšířit pomocí SD karty v hybridním slotu až o 128 GB.

Vernee Mars Pro

Displej Vernee Mars Pro má úhlopříčku 5,5 palce s FullHD rozlišením a jemností 400 ppi. Kromě toho má také filtr „modrého světla“, díky kterému jsou chráněny naše oči. Hlavní fotoaparát je 13 MPix se clonou f/2.0. Přední kamera je pak 5 MPix.

Baterie má solidní kapacitu 3500 mAh s tzv. Endurance módem. Mód se automaticky aktivuje ve chvíli, kdy kapacita baterie poklesne na 15%. Sníží se výkon procesoru, zastaví se procesy běžící na pozadí a telefon by měl vydržet v provozu ještě téměř celý den. Operačním systémem je Android 7.1 Nougat s nadstavbou VOS.

Telefon Vernee Mars Pro je stále v prodeji na oficiálním Vernee e-shopu pro Slovenskou a Českou republiku, a to aktuálně za 215 Euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.