Už za pár dnů by měl být prezentován Xiaomi Mi 6X, ale to neznamená, že společnost Xiaomi složila ruce do klína a nechystá další novinky. Na stránkách Tenaa se totiž objevil nový přístroj, zatím jen s kódovým označením M1803E6E.

Samozřejmě se ihned začalo spekulovat o jaký telefon by mohlo jít. Asi nejvíc se mluví o přístroji z řady Redmi, případně modelu Mi Max.

Podle výpisu Tenaa bude mít telefon displej s úhlopříčkou 5,99 palce a rozlišením 1440×720 pixelů. jak jistě tušíte i zde bude poměr stran 18:9.

Na stránkách Tenaa

Na postu procesoru by měl být osmi jádrový čipset s taktem až 2,0 GHz. Typ procesoru uveden na stránkách Tenaa sice není, ale ví se, že bude spárován s 2/3/4 GB RAM a 16/32/64 GB vnitřní paměti. Interní úložiště bude možno dále rozšířit.

Na stránkách Tenaa

Výčet známých parametrů završíme informací o kapacitě baterie, která by měla být 3000 mAh a nesmíme zapomenout ani na fotoaparáty. Zadní by měl být duální a v tomto případě je potvrzeno pouze rozlišení primárního snímače, 12 MPix. Přední kamera by měla být 8 MPix.

Po certifikačním procesu by se měly v dohledné době objevit další podrobnosti o chystaném telefonu, takže zůstaňte na příjmu.