Nejnovější kousek od značky Bluboo vstoupil do globálních prodejů jen před pár dny 18. dubna a nové Bluboo S3 s obří baterií rozhodně první vlnu zákazníků zaujalo. Prvních 1000 kusů za promo cenu 149.99 dolarů se vyprodalo velmi rychle a přiliv objednávek se nezastavil. Takže se firma rozhodla posílit zásoby další tisícovkou kusů za nižší cenu, které budou opět mání v nabídce e-shopu Banggood.

Do oběhu také firma skrze svůj kanál na Youtube vypustila unboxing a teardown video pro tento telefon, takže potenciální zákazníci mají možnost nahlédnout i pod pokličku. Video samozřejmě ukazuje kompletní obsah balení, tedy i bonusový balíček příslušenství v hodnotě 50 dolarů, který je přibalen během prvních prodejů zcela zdarma. V krabici najdeme například 12V/2A nabíječku, USB Type-C kabel, 3.5 mm sluchátkový adaptér, OTG adaptér nebo 3-v-1 USB Type-C kabel, který se bude hodit i pro jiná zařízení.

Rozborková část videa je pak samozřejmě zaměřena hlavně na předvedení obří 8500 mAh baterie a jejího napasování do těla telefonu, kvůli které samozřejmě objemově telefon výrazně nabude. Ve videu také Bluboo odpověděli rázně na komentáře o „falešném duálním fotoaparátů“ a jasně ukázali všechny tři fotografické senzory uvnitř S3. A přidali také podrobný návod jak telefon rozebrat a zase složit, kdyby snad náhodou měl majitel dekonstrukční sklony.

Veškeré informace k promo akci jako k nalezení na oficiálních stránkách Bluboo a pro přímý nákup můžete zabrousit na stránky e-shopu Banggood. Tedy pokud se chcete pokusit ještě chytit některý z levnějších kousků nové várky.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.