Guinessovu knihu rekordů asi nemusíme nijak extra představovat, stačí jen říct, že se jedná o kolekci veškerých možných rekordů rozličných úrovní absurdity a ročně evidují přes 50.000 žádostí o nový rekord. A jedna z posledních je od značky Ulefone, protože si tento čínský výrobce  myslí, že by si jejich novinkový telefon Ulefone Power 5 jeden z rekordů zasloužil. A který konkrétně mají na mysli ?

Je to jednoduché milý Watsone, Power 5 totiž disponuje monstrózní 13.000 mAh kapacitou baterie a tak se Ulefone snaží docílit zápisu o telefon s momentálně nejvyšší kapacitou baterie. A 13.000 mAh je opravdu pořádná nálož výdrže, která by vám podle slov výrobce měla vydržet až na 7 dní velmi aktivního používání. Telefon navíc může nabídnout super rychlé 5V/5A rychlo-nabíjení, takže ani dobití takto masivní baterie není záležitost celého dne. A jako třešnička na dortu je pak k mání i 10W bezdrátové nabíjení.

Ulefone Power 5 má i poměrně slušné hardwarové vybavení zahrnující 6-palcový FullHD+ displej, procesor Helio P23, 6 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti, zadní duální fotoaparát 21 Mpix + 5 Mpix s OIS, přední selfie duo 13 Mpix + 5 Mpix, čtečku otisků prstů na boku telefonu, speciální hardwarové tlačítko nebo systém Android 8.1 Oreo. Více informací o telefonu je k nalezení na oficiálních stránkách a předprodeje by měly začít už 24. dubna.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.