Pilné včeličky z Vernee opravdu nelení a na trh právě dorazil Vernee X1 se 6 GB RAM + 64 GB vnitřní paměti, který se na první pohled tváří jako něco zcela nového. To však není až tak pravda, protože se jedná jen o lehce přejmenovanou verzi existujícího Vernee X, i když výrobci slibují lépe odladěný a výkonnější systém. A na čem se taková věc dá poznat nejlépe ? Samozřejmě na hrách, takže pro nás připravili jedno krátké video s testem telefonu právě v moderních populárních hrách.

Hardwarově se opravdu jedná o zcela identický kousek jako je Vernee X, takže se dočkáme osmi-jádrového procesoru Helio P23 taktovaného na 2.5 GHz, 6 GB LPDDR4X RAM, 64 GB vnitřní rychlé paměti, grafického čipu Mali-G71 a optimalizované verze systému VOS s poslední nejvýkonnější verzí managementu aplikací. Podle slov přímo z Vernee by nové X1 mělo nabídnout mnohem lepší uživatelskou zkušenost a výkon vylepšený o 10 % spolu se spotřebou sníženou o 15 %. No uvidíme.

Speciální prodejní promo akce u příležitostí vydání Vernee X1 je stále aktivní na e-shopu Banggood a telefon v ní máte možnost zakoupit jen za 199.99 dolarů. Je však kusově omezená, takže kdyby vás snad popadla neodvratná touha si tento model pořídit, tak si musíte pospíšit.