Pilné včeličky z Vernee opravdu nelení a na trh právě dorazil Vernee X1 se 6 GB RAM + 64 GB vnitřní paměti, který se na první pohled tváří jako něco zcela nového. To však není až tak pravda, protože se jedná jen o lehce přejmenovanou verzi existujícího Vernee X, i když výrobci slibují lépe odladěný a výkonnější systém. A na čem se taková věc dá poznat nejlépe ? Samozřejmě na hrách, takže pro nás připravili jedno krátké video s testem telefonu právě v moderních populárních hrách.

Hardwarově se opravdu jedná o zcela identický kousek jako je Vernee X, takže se dočkáme osmi-jádrového procesoru Helio P23 taktovaného na 2.5 GHz, 6 GB LPDDR4X RAM, 64 GB vnitřní rychlé paměti, grafického čipu Mali-G71 a optimalizované verze systému VOS s poslední nejvýkonnější verzí managementu aplikací. Podle slov přímo z Vernee by nové X1 mělo nabídnout mnohem lepší uživatelskou zkušenost a výkon vylepšený o 10 % spolu se spotřebou sníženou o 15 %. No uvidíme.

Speciální prodejní promo akce u příležitostí vydání Vernee X1 je stále aktivní na e-shopu Banggood a telefon v ní máte možnost zakoupit jen za 199.99 dolarů. Je však kusově omezená, takže kdyby vás snad popadla neodvratná touha si tento model pořídit, tak si musíte pospíšit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.