Powerbanky od Xiaomi patří už drahně let k tomu nejlepšímu, co můžete na trhu sehnat a i jejich popularita v našich končinách je na velmi vysoké úrovní. Takže jsem si jist, že poměrně velké procento z našich čtenářů jednu takovou vlastní, nebo se s nimi alespoň setkalo. Čínský výrobce má v nabídce široké spektrum různých variant a kapacit, ale dnes pro vás máme akční slevu na zbrusu novou Xiaomi Mi Power Bank 2 (2018) z nabídky e-shopu Cafago.

Jak je dobrým zvykem, tak se i Xiaomi Mi Power Bank 2 (2018) může pochlubit parádním zpracováním a velmi odolným hliníkovým tělem vyrobeným z jednoho kusu kovu.  Kapacita je pak 10.000 mAh (37Wh) a dvojice USB portů zvládne dodat na výstupu až 18W. Samozřejmostí je pak automatická regulace napětí a veškeré možné ochrany proti přepětí, přehřátí a podobně. Powerbanka je s rozměry 147x71x14 mm velmi skladná a 204 g váhy nikomu kapsu také neutrhne. Když si člověk vzpomene na obří a těžká monstra minulosti…. V nabídce je bílá i černá varianta, takže je jen na vás, kterou z barev zvolíte.

A protože jsme hned na úvodu slíbili akční cenu, tak pro vás samozřejmě opět máme jeden slevový kupón, díky kterému si Xiaomi Mi Power Bank 2 (2018) můžete pořídit je za 17.99 dolarů. Stačí jen na stránkách e-shopu Cafago zadat slevový kód APAA1 a powerbanka může být vaše. Akce platí až do 10. května.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.