Ohodnoťte článek

Motorola se dnes chystá představit v brazilském Sao Paulu řadu Moto G6. Dalšího letošního přírůstku do portfolia značky bychom se měli dočkat pravděpodobně v červnu/júni a tím by měl být telefon Moto Z3 Play a jeho sourozenec Moto Z3.

Telefon nedávno prošel certifikací FCC, která odhalila některé z jeho parametrů a k vidění bylo i několik renderovaných obrázků. Dnes se podíváme na další snímky Moto Z3 Play a přihodíme i další specifikace.

Design se drží současných trendů a proto i displej má poměr stran 18:9. Jeho úhlopříčka by měla údajně být 6,1 palce. V horní části obrazovky je uložen selfie fotoaparát a další senzory. Brada telefonu je poměrně úzká stejně tak i horní rámeček.

Dominantou zadní strany je duální fotoaparát, který má poměrně výrazné okruží a duální LED blesk. Určitým překvapením je, že snímač otisků na zadním panelu chybí a není ani vpředu. Motorola jej totiž umístila na pravou hranu telefonu, těsně pod tlačítka hlasitosti. Tlačítko pro zapnutí a vypnutí přístroje se přesunulo na levou hranu. Spodní hranu okupuje pouze USB-C konektor a 3,5 mm audio jack, bohužel, chybí.

Z předchozích úniků víme, že Moto Z3 Play bude osazen procesorem Snapdragon 636 nebo Snapdragon 660 s 4 GB RAM a 64 GB uživatelské paměti. Baterie by měla mít kapacitu 3000 mAh. Motorola sice žádný z parametrů nepotvrdila, ale předpokládá se, že by se tak mohlo stát v dohledné době.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.