Speciální edice již existujícího telefonu Vernee X se kvůli zmatení nepřítele dočkala přejmenování a během oficiálního vydání minulý týden tak dokonale zaskočila veřejnost. Pod novým názvem se totiž skrývají zcela identické vnitřnosti a vzhled Vernee X, pouze ve verzi se 6GB+64GB paměti. Alespoň také mírně spadla cena, protože je telefon momentálně k mání na e-shopu Banggood za 199.99 dolarů.

A když říkáme stejný hardware, tak myslíme opravdu do puntíku stejný, takže můžete čekat velký 6-palcový displej s FHD+ rozlišením a poměrem displeje k tělu telefonu až 83.8 %, octa-core procesore Helio P23, již zmíněných 6 GB RAM a 64 Gb vnitřní paměti, 16 Mpix + 5 Mpix zadní duální fotoaparát, 13 Mpix + 5 Mpix duo předních selfie kamerek, 6200 mAh kapacitu baterie s podporou 9V/2A rychlo-nabíjení, OTG, Face ID odemykání nebo speciální šetřící režim baterie. S posledními softwarovými optimalizacemi by se mělo vše mírně zlepšit, ale to určitě i u původního modelu.

Speciální sleva na e-shopu Banggood je tedy 199.99 dolarů, ale je dostupná pouze pro omezený počet kusů, takže pokud byste nutně toužili po tété variantě Vernee X, tak si musíte pospíšit. Uvidíme zda a kdy dorazí tato verze i do našich luhů a hájů, protože jak známe už i u nás máme oficiální distribuci značky Vernee.