Společnost OnePlus má plné ruce práce s přípravami na uvedení OnePlus 6. I kreativci a marketéři pracují na náležité propagaci novinkového telefonu a zdá se, že jim dochází invence. Proto potřebují vaše nápady, které by pomohly dotáhnout do zdárného finále promo video OnePlus 6.

Hrubou kostru videa můžete vidět níže a je jen na vás a vaší kreativitě, jak jej vylepšit či doplnit. A jaká jsou pravidla? Žádná neexistují!

Můžete navrhnout opravdu cokoli, co vás napadne. Své návrhy však budete muset sdílet na oficiálním OnePlus fóru, můžete je také přidat do komentářů pod videem na YouTube, nebo na oficiálních účtech na Facebooku a Twitteru. Komentáře doplňte hashtagem #NeverSettleFilm.

Zatím to nevypadá, že by OnePlus ocenil vaše nápady nějakou hmotnou cenou, ale pokud se jim některý z návrhů bude líbit a ve videu jej použije, autor bude uveden v závěrečných titulcích.

Jak vidno, OnePlus kreativitě meze neklade a už teď je promo video docela ulítlé a moc smysl nedává. Ale kdo ví, toto je zatím první verze a další prý už budou doplněny o nápady fanoušků. Finální verze promo videa bude vysílána při uvedení OnePlus 6, což by mohlo být už 5. května/mája.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.