Dnes, tedy 18. dubna, na trh konečně oficiálně vstoupí dlouho ohlašovaný klon vzhledu Samsungu S9 a nové Bluboo S3 si k této příležitosti samozřejmě nemůže odpustit ani speciální slevovou akci. Hlavně však pro všechny potenciální zákazníky ve firmě připravili podrobnou oficiální videorecenzi, takže se můžete v klidu domova podívat, jak svoji novou vlajkovou loď s velkou baterií vychvalují.

U telefonů s velkými bateriemi se zákazník dopředu musí smířit s poněkud většími rozměry a hlavně tloušťkou, což by však nikdy nemělo zajít do extrému a limitovat pohodlnost užívání. Ve videu Bluboo srovnávají S3 hlavně s Doogee BL12000, které je ale díky ještě vetší baterii logicky masivnější. Bluboo S3 se však hlavně snaží zaměřit na speciální zaoblení hran zadního panelu, aby se lépe drželo v ruce.

V testu displeje se Bluboo odvážili srovnání se Samsungem S8, což je samozřejmě v této kategorii velmi těžký soupeř a špičkový AMOLED Infinity displej je opravdu skvělý. Proti němu Bluboo S3 staví svůj IPS in-cell displej z produkce Sharpu s FullHD+ rozlišením 2160×1080 pixelů a podle videa se rozhodně nemá za co stydět. Ostatně posuďte sami.

Test fotoaparátů je bohužel poměrně krátký, ale i tak se dají vidět velmi slušné výsledné fotografie za dobrého světla, ať už pořízení zadním duální fotoaparátem se 21 Mpix + 5 Mpix senzory, nebo přední selfie 13 Mpix kamerkou. Hlavně selfie kamerka vypadá velmi dobře, 13 Mpix rozlišení není v nižší třídě stále příliš obvyklé a i barevné podání snímků vypadá na slušné úrovni.

Samozřejmě chloubou telefonu je masivní 8500 mAh baterie a ve videu se sice dočkáme jen jednoho specifického testu, ale ten zase stojí za to. Ostatně hodinové přehrávání videa, které ukrojí jen 2 % z kapacity baterie je opravdu parádní výsledek. Bluboo slíbili pro příští dny ještě několik specializovaných video testů zaměřených právě na výdrž baterie, protože se opravdu jedná o hlavní prodejní tahák a důvod ke koupi.

Kromě předvedení OTG se ve videu dočkáme i prezentace NFC čipu, který je v podobném telefonu opravdu příjemným překvapením, zejména díky masivnímu rozšíření bezdotykových plateb Google Pay v poslední době i u našich bank. Rychlosti Wi-Fi přenosu jsou také na velmi dobré úrovni díky podpoře dual band pásem.

Až do 27.dubna potrvají hlavní slevové akce ku příležitosti oslav vydání telefonu a prvních 999 zákazníků bude mít možnost si Bluboo S3 pořídit jen za 149.99 dolarů spolu s bonusovým balíčkem příslušenství v hodnotě 50 dolarů obsahující například OTG adaptér, sluchátkový adaptér a multifunkční 3-v-1 USB Type-C kabel pro zpětné dobíjení.

Dále se pak každý den dav šťastní výherci dočkají Bluboo S3 zcela zdarma a deset nejrychlejších ho dostane jen za poloviční cenu 84.99 dolarů každý den ve 14.00 našeho času. Pro více informací o akci a telefonu samotném se určitě mrkněte na oficiální stránky výrobce a pokud jste už přesvědčeni, tak můžete zamířit přímo na e-shop Banggood.