19. dubna/apríla bude v Sao Paulu v Brazílii představena letošní řada telefonů Moto G6. Tuto akci předznamenalo i video, které odhaluje některé detaily designu Moto G6 Plus.

Pohyblivé obrázky se objevily na twitterovém účtu Motoroly, ale po pár hodinách byl status smazán. Naštěstí je k dohledání na YouTube, takže se na něj můžeme v klidu podívat.

Video v podstatě potvrdilo některé dřívější informace o zadním duálním fotoaparátu s duálním LED bleskem. Naopak vyvrátilo spekulace o tom, že snímač otisků prstů bude uložen na zadním panelu v logu Motoroly. Podle videa bude snímač otisků pod displejem, ale logo na zádech zůstává.

Na hraně, hned vedle tlačítka pro zapnutí a vypnutí telefonu, je uložena kolébka pro ovládání hlasitosti. Toto tlačítko se díky své textuře hodně podobá posuvníku u přístrojů OnePlus. Ovšem z upoutávky není zřejmé zda bude mít ještě i další funkce.

Celkově se dá ale říci, že design se nijak výrazně neliší od toho, co jsme už měli možnost vidět na renderovaných obrázcích.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.