19. dubna/apríla bude v Sao Paulu v Brazílii představena letošní řada telefonů Moto G6. Tuto akci předznamenalo i video, které odhaluje některé detaily designu Moto G6 Plus.

Pohyblivé obrázky se objevily na twitterovém účtu Motoroly, ale po pár hodinách byl status smazán. Naštěstí je k dohledání na YouTube, takže se na něj můžeme v klidu podívat.

Video v podstatě potvrdilo některé dřívější informace o zadním duálním fotoaparátu s duálním LED bleskem. Naopak vyvrátilo spekulace o tom, že snímač otisků prstů bude uložen na zadním panelu v logu Motoroly. Podle videa bude snímač otisků pod displejem, ale logo na zádech zůstává.

Na hraně, hned vedle tlačítka pro zapnutí a vypnutí telefonu, je uložena kolébka pro ovládání hlasitosti. Toto tlačítko se díky své textuře hodně podobá posuvníku u přístrojů OnePlus. Ovšem z upoutávky není zřejmé zda bude mít ještě i další funkce.

Celkově se dá ale říci, že design se nijak výrazně neliší od toho, co jsme už měli možnost vidět na renderovaných obrázcích.