Společnost Meizu se chystá na oficiální představení telefonů Meizu 15 a 15 Plus. A protože to bude akce konaná u příležitosti 15. výročí společnosti, bude to jistě velká sláva. Ta proběhne 22. dubna/apríla ve Veletržním a výstavním centru ve Wuzhenu.

Tomu jsou uzpůsobeny i pozvánky pro odbornou veřejnost a novináře. Jsou honosné a elegantní. Matnou černou krabici zdobí číslovka 15 vyvedena parciálním lakem. Uvnitř nalezneme samotnou pozvánku, která je vytištěna na kartě se sametovým povrchem a součástí je i dárek pro účastníky konference.

Společnost Meizu

Jde o stříbrný řetízek a prsten, který tvoří tři kroužky, podobné těm jaké najdeme u klasických objektivů. Je to tedy možná odkaz na velmi dobrou foto výbavu obou telefonů. Kroužky lze otáčet a číslovky 15 jsou zvýrazněny modře. Symbolika je tedy jasná.

Společnost Meizu

Meizu 15 údajně navrhl sám CEO společnosti a pokud ano, tak se dá říci, že se mu opravdu povedl. Telefon postrádá kontroverzní výřez nad displejem a jeho design je velmi klasický.

Displej má úhlopříčku 5,46 palců, použitým procesorem bude Snapdragon 660 se 4/6 GB RAM a 64/128 GB interní paměti. Duální kamera je složena ze snímačů 12 a 20 MPix, přední kamera je 20 MPix a baterie má kapacitu 2940 mAh. Je tedy na co se těšit.