Představení Xiaomi Mi 6X se blíží a proběhne 25. dubna/apríla. Ještě před tím máme možnost si prohlédnout jak bude telefon vypadat a v kolika barevných variantách se bude prodávat. Snímky Xiaomi Mi 6X se sice objevily na čínské síti, ale působí poměrně věrohodně.

Jak je patrno z fotek v článku, Mi 6X bude k dispozici v 5 barvách, konkrétně Cherry Powder, Red Flame, Sand Gold, Glacier Blue a Black Stone. Kromě barev lze při pohledu na telefon usoudit, že bude mít kovovou konstrukci, anténní pásy jsou na horním i spodním kraji zadního panelu.

Na zádech telefonu je také duální fotoaparát a snímač otisků prstů. Čelní panel okupuje „celoplošná“ obrazovka, nad ní jsou uloženy senzory a přední kamera.

Pokud bychom se zaměřili na další parametry, očekává se, že Mi 6X bude mít 5,99 palcový displej s rozlišením 2160×1080 pixelů. Přední kamera bude 20 MPix a zadní duální fotoaparát bude složen z 20 a 8 MPix snímačů.

Mimo čínský trh by se měl Xiaomi Mi 6X prodávat pod obchodním názvem Xiaomi Mi A2 a předpokládaná zaváděcí cena v Číně je odhadována na zhruba 1999 jüanů (318 dolarů).

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.