Razer Phone je patrně to nejlepší z herních zařízení, které se koncem loňského roku objevilo na trhu. Do světa byl vypuštěn se systémem Android 7.1.1 a společnost Razer v březnu/marci přislíbila, že v rámci aktualizací přeskočí Android 8.0 a rovnou nasadí verzi Android 8.1.

Jak Razer slíbil, tak také vykonal. Na oficiálním twitterovém účtu společnosti visí status, že včera začala distribuce stabilní verze Android 8.1 Oreo pro herní telefony Razer Phone. Ta bude uvolňována postupně a do deseti dnů by měly být aktualizovány všechny telefony.

Razer Phone

Společnost ovšem nezveřejnila plný changelog pro tento update, tedy kromě běžných funkcí Android 8.1. Všichni však předpokládají, že se majitelé Razer Phone nějakých těch bonusů dočkají.

Aktualizace ve verzi 8.1 sama o sobě není žádným výrazným skokem kupředu, ale opravuje většinu nedostatku verze 8.0. Pokud však přecházíte ze starého Nougat na nejnovější verzi Androidu, je to rozhodně velká změna.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.