Není to tak dávno, co jsme na našich stránkách psali o konceptu Nokia X. Koncept byl netradiční a v podstatě jsme ani nepředpokládali, že by HMD Global podobný telefon chystal.

Podle toho, co se objevilo na čínské síti, bychom se telefonu Nokia X přece jen dočkat měli, a to už 27. dubna/apríla. Ale znáte to, ne všechny informace, které dorazí z Říše středu jsou pravdivé.

Nokia X

Každopádně máme k dispozici dva snímky, které jsou patrně jakousi upoutávkou. Na nich je k vidění čelní panel telefonu s velkým X, které tvoří dva překřížené mobily. Nápis Nokia X je jednoznačný a těsně pod ním je datum 27.4.

Nokia X

Pokud by vás zajímaly nějaké další podrobnosti o tomto přístroji, musíme říct, že nic takového není k dispozici a jestli HMD Global podobný telefon chystá, vše drží pěkně v tajnosti.

Spekulace by v této chvíli nebyly na místě, protože bychom opravdu vařili z vody. Počkejme tedy na 27. duben/apríl, který snad přinese více informací a podrobností o tomto telefonu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.