Sháníte momentálně nějaké slušný a hlavně levný bezdrátový headset ? Nebo třeba Bluetooth sluchátka na běhání ? Pokud na tyto otázky máte kladnou odpověď, tak se vám dnes večer určitě bude zamlouvat nabídka slevových kupónů z e-shopu Tomtop právě na tyto produkty.

Začneme právě jedním bezdrátovým headsetem ve slušivé černo-červené barevné kombinaci. Nabídne spojení pomocí Bluetooth 4.0 spolu s technologií potlačení ruchů CVC6.0, citlivým vestavěným mikrofonem, skládací konstrukcí a dokonce i microSD slotem, takže ani nepotřebujete k přehrávání hudby telefon. Tento headset by byl levný i za původní cenu, ale všechno chutná lépe ve slevě, takže pro vás máme kupón LXWBHkterý ji srazí až na 11.49 dolarů.

Další nabídkou je pak dvojice G6 TWS True Wireless Bluetooth sluchátek v „peckovitém“ provedení a s podporou Bluetooth 4.1 a opět CVC6.0 technologií. Sluchátka jsou opravdu miniaturní a velmi lehká, pořídíte si je pak s kupónem LXZST je za 12.99 dolarů.

Posledními do party jsou pak další Bluetooth bezdrátová sluchátka, ale tentokráte ve sportovním provedení spojená kabelem a s magnetickým uchycením. Dočkáme se opět spojení pomocí Bluetooth 4.1, ovládacích prvků na kabelu a hlavně ultra nízké ceny. Slevový kupón LXXRU přinese 43 % slevu, takže abychom zachovali trochu tajemství, tak se na výslednou cenu mrkněte sami pro větší efekt příjemného překvapení.