V poslední době se objevuje čím dále, tím více různých zpráv a spekulací ohledně očekávaného smartphonu Samsung Galaxy Note 9. Dnes k nim opět něco přidáme.

Na sociální síti Twitter se od zdroje @evleaks (Evan Blass) objevila zpráva ukazující na kódové označení pro tento vlajkový telefon. Tímto kódovým označením je „koruna“. Jak příznačné pro chytrý telefon, který byl zvolen „králem“ smartphonů společnosti Samsung řady 2018.

I když informací přibývá, stále je zde bohatý prostor pro fantazii a překvapení. Například mnozí očekávají snímač otisků prstů na displeji, ale zatím nebylo nic takového potvrzeno. Jen pro rekapitulaci máme zde přehled toho, co již bylo během nedávných dnů odhaleno.

Specifikace Samsung Galaxy Note 9

Podle posledních zpráv by Samsung Galaxy Note 9 měl přijít s parádním 6,4-palcovým Super AMOLED displejem a s poměrem stran 18,5: 9. Dále by měl být vybaven procesorem Snapdragon 845 SoC nebo Exynos 9810. Co se týče paměti, bude vybaven minimálně 6 GB RAM spolu s 128 GB vnitřní pamětí. Hlavní zadní kamera bude duální 12 MP+12 MP a přední selfie kamerka 8 MP. Výdrž bude zajišťovat baterie o kapacitě 4000 mAh.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.