Ohodnoťte článek

Zbrusu nové Bluboo S3 nám odhalilo své kompletní specifikace jen pár dní zpátky a dnes jsme se dočkali ohlášení zahájení prodejů tohoto telefonu. A dojde i na speciální slevové akce, takže se čínští výrobci práskli přes kapsu. Od 18. do 27. dubna tak budete mít možnost S3 jen za 149.99 dolarů, přičemž dvě náhodné objednávky budou každý den vylosovány zcela zdarma a pro 10 prvních šťastlivců pak bude každý den od 10:00 UTC (tedy naše půlnoc) k mání poloviční cena.

Ze zveřejněných obrázků a videí je celkem jasné, že se Bluboo designově inspirovali u Samsungu S9 a ostatně tomu lehce nahrává i zvolené jméno modelu. A samozřejmě si výrobci nemohli nechat ujít příležitost svůj telefon s korejským obrem porovnat hezky přímo, takže máte níže k nahlédnutí srovnávací tabulku s lehce zavádějícími parametry. A je z ní jasné, že se Bluboo S3 bude pokoušet bodovat zejména masivní 8500 mAh kapacitou baterie a pak bez pochyb cenou.

Kromě zmíněné obří baterie a šikovného 12V/2A rychlo-nabíjení se pokusí Bluboo S3 nabídnout i některé funkce, které nejsou na trhu příliš obvyklé v této cenové relaci. K nim patří zejména přítomnost NFC čipu, která určitě mnoho potenciálních zákazníků potěší, zejména kvůli rozmachu Google Pay v poslední době. Promo prodejní akce budou probíhat na e-shopu Banggood a jako bonus budou dokonce rozdávány balíčky příslušenství v hodnotě 50 dolarů. Tak se na nabídku mrkněte, třeba vás zaujme.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.