Předprodeje očekávaného odolného modelu Oukitel WP5000 konečně odstartovaly a počínaje zítřkem až do 24. dubna si budete moci ve vybraných obchodech tento kousek pořídit za speciální promo cenu 269.99 dolarů. A dnes jsme se navíc od výrobce dočkali i poměrně detailního a dlouhého unboxing videa, takže se můžete podívat na tento odolný telefone pěkně zblízka a v detailu.

Jak můžete ve videu vidět, tak se Oukitel se samotným balením držel poměrně při zemi a nedočkáme se žádné velké extravagance. Vše podstatné je však uvnitř včetně základních pomůcek a doplňků, takže proč ne. Telefon samotný vypadá přesně tak, jak bylo slibováno, tedy jako pečlivě vyrobený odolný tank co něco vydrží. Celá konstrukce s kovovým rámem a modelovanými rohy z kombinace měkkého a tvrdého plastu je opravdu bytelná a samozřejmě se může pochlubit i certifikací IP68. A v minulých dnech jsme měli možnost vidět jiná videa, kde si telefon protrpěl všemožné zátěžové a destrukční testy a prošel v nich na výbornou.

Oukitel WP5000 může nabídnout 5,7-palcový 18:9 displej s HD+ rozlišením, procesor Helio P25 spolu se 6 GB RAM a 64 GB vnitřního úložiště, 8 Mpix selfie kamerku (interpolovanou na 13 Mpix), duální 16 Mpix (interpolace na 21 Mpix) + 5 Mpix zadní fotoaparáty, které jsou u odolných telefonů poměrně vzácné, velkou 5200 mAh kapacitu baterie s podporou 9V/2A rychlo-nabíjení skrze USB Type-C port, hybridní dual SIM slot a systém Android 7.1.1.

Oficiální cena telefonu je stanovena na 299.99 dolarů, ale během prvních globálních předprodejů máte možnost si ho pořídit za již zmíněných 269.99 dolarů například na e-shopech Banggood, DX nebo u vybraných prodejců na Aliexpressu. Jejich seznam a odkazy, stejně jako další info o tomto modelu najdete samozřejmě na oficiálních stránkách výrobce.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.